کشتارگاه

مطلبی با عنوان دوستانه با شهردار/ آقای شهردار لطفا حرف نزن در سایت جغتای سلام منتشر شده بود که انتقاداتی به برخی از طرحهای شهرداری جغتای از جمله عدم افتتاح کشارگاه داشته است.

هرچند به نظر من انتقاد موتور پیش برنده بسیاری از امور است ولی در مواردی هم مایوس کننده.

 در مورد کشتارگاه جغتای باید از حق نگذشت و حقیقت را بیان کرد. حقیر چندی پیش به اقتضای شغلم بازدیدی از این کشتار گاه داشتم که باید به حق از شهرداری جغتای به خاطر ساخت این مجموعه تشکر کرد .چرا که به نظر بنده و بسیاری از کسانیکه دستی در این کار دارند طرح بسیار عظیمی است و شاید به جرات بتوان گفت یکی از بهترین کشتارگاهها خراسان در جغتای در حال ساخت است که خیلی پیشرفته و مدرن طراحی و اجرا می شود.

به همین سبب قصد داشتم گزارشی از روند ساخت این کشتارگاه تهیه و از شهرداری جغتای جهت ساخت این مجموعه تشکر کنم ولی بنا به دلایلی هنوز موفق نشده ام.هر چند تشکر از شهرداری جغتای در همین اندازه ممکن است حرف و حدیث هایی برایم به همراه داشته باشد. خداوند گواه است که جز حقیقت چیزی نگفتم.

4 thoughts on “کشتارگاه

  1. حرف ساخته شدن یا نشدن کشتارگاه نیست
    حرف اینه: چرا قول الکی میدن؟
    باید یاد بگیرن وقتی ساختن بگن ساختیم…

  2. به نظرم همه ما در زندگی خصوصی خود هم نمی توانیم انطوریکه باید و شاید برنامه ریزی دقیق داشته باشیم زیرا بسیاری از اتفاقات و مسائل در اختیار ما نیست  کار کشتارگاه هم نمی تواند مستثنی از سایر کار ها باشد .

  3. سلام : انگونه که مسول سایت نوشته اند باید از شهرداری  تشکر کرد که چنین کشتارگاه مجهزی که در سطح استان کم نظیر است ساخته است . حالا اگر با تاخیر بوده بعلت وظعیت اقتصادی موجود قابل اغماض است . ضمنا این کشتارگاه شاید از 20 سال پیش روی تپه های شرق شهر شروع شده تا اینکه در این دوره به اتمام رسیده است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.