زیبائی های شهر ما

مدتی بود که می خواستم تصاویری زیبا از پیاده روهای اصلی شهرمان را برای نگاه از زاویه دیگر بگذارم که توفیق نشده بود ولی بالاخره در روز جهانی قدس این توفیق حاصل شد.البته از نیروی انتظامی باید تشکر کرد که گویا از قبل متوجه مشکل شده و چون فهمیده بودند که شهرداری جغتای را غمی نیست از این مسائل خود رفع مشکل نموده و راهپیمایان را به خیابان راهنمایی کرده تا خدای ناکرده به کسی در اثر سقوط در این گودالها آسیبی نرسد.

12 thoughts on “زیبائی های شهر ما

 1. البته آقای پرویزیان کارش همین است فقط خراب کنه.میدان خراب کنه،پارک خراب کنه و در آخر خانه خراب کنه

 2. خب در عوض حاشیه بلوار آزادگان سنگ فرش میشه تا اگه سالی یه بار آقای فرماندار خواست خدای نکرده پیاده روی کنه پاش نپیچه!!!

  پای فرماندار و پای من و تو نیومده اونم ، پای اون پیچ بخوره انگار پای مات هم پیچ خورده

 3. البته براي آقاي شهردار ظاهرا حاشيه بلوار آزادگان كه سالي ماهي يك نفر هم از آنجا رد نمي شود مهمتر از پياده روهاي دور ميدان فرمانداري و خيابان مطهري است ، البته شهردار هم زياد مقصر نيست وقتي مشاوران او در اين زمينه فاضل اديب و … باشند كه فقط بله چشم قربان گوي اويند بيش از اين انتظار نيست

 4. با سلام خدمت شما همشهری عزیز لطفا این خبرو که تو وبلاگ سامقان وریواده هم گذاشته شده شما هم لطف کنید این خبرو بزارید تا ببینیم چه خاکی از دیوار مسؤلان ریخته میشه:

  چند سالی است که از اتمام عملیات جاده سازی اسفراین به بخش هلالی (در محدوده اداره راه و شهرسازی شهرستان اسفراین) میگذرد اما 7 کیلومتر باقیمانده از محدوده اداره راه شهرستان جغتای به شکل جاده خاکی بصورت نیمه تمام باقی مانده است. البته چند ماهی پیمانکار پروژه با ریختن چند کامیون خاک فعالیت محدودی انجام داد ولی به دلالیل نامعلومی تعطیل شد.

  با این وجود این جاده به یکی از مهمترین جاده های مواصلاتی جوین به اسفراین و بجنورد تبدیل شده که روزانه صدها خودرو سبک وسنگین از این جاده تردد میکنند و بیشترین ترافیک را در فصل برداشت هندوانه و برداشت چغندر قند دارد.

  لازم به ذکر است در این جاده تاکنون شاهد تلفات جانی و مالی به علت نیمه کاره رهاشدن بوده ایم.
   

 5. سلام : هر آباداني اول خرابي هائي دارد آيا داشتن فلكه زيبا  يا پارك نميز و مجهز براي جغتائي ها حيف است  در زماني كه من و تو ساختمان هاي شيك درست مي كنيم ايا مهمان هاي وارد شده  نبايد جغتاي را شهر زيبا ببينن –

  1. البته حسن آقا ترک – فارس- لر و کرد  و یا هرقومیتی مخلوق خدایند و دارای شعور و تفکر

   که با این حرف شما بنده در شعور شما شک کردم و ترجیح می دهم ترک باشم نا  ………

 6. ميگم اين جاده اي كه قرار بود مسير تهران -مشهد باشه كي درست و اسفالت ميشه جاده ايكه از دستوران ميگذره؟

 7. سلام.آقای حسن این مسئله ربطی به ترک بودن یا کرد یا هرچیزی دیگه نداره!این برمیگرده به اندازه جیب بعضیها که حالاحالاها پرنمیشه!واصلأ برای جان و مال مردم هیچ ارزشی قائل نیستند!محض اطلاعتون میگم که همه مملکت ما دست ترکهاست پس زیاد حرص وجوش نخورین شیرتون خشک نشه!این جاده هم مثل بقیه پروژه های جغتای!تا۴تا مسؤول درست حسابی نیان روی کار از اینم که هست بدتر میشه،کدوم موردش درسته که این یکی بشه!این بنده خدام که بنام شهروند گاه وبیگاه در حمایت ازجناب ش نظرات پر محتواشون مارو مسطفیذ میکنه حتی خود پرویزیانم که باشه،نمیدونم تا حالا شده که وجدان خودش قاضی کنه که بعید میدونم،بابا داری به شعور مردم توهین میکنی بخدا؟!اینهمه …بس نیست؟!خجالتم خوب چیزیه!

  1. سلام : چرا از ممسئولين راه و شهرسازي نمي خواين براي جاده تهران مشهد پيگري كنند . ساخت جاده در مسوليت شهرداري ها نيست پس بايد از طريق مراجع ذيربط اقدام شود

  2. مسطفیذ ؟!  مستفيذ  يعني افاذه كردن . ضمنا شهرجغتاي در مقايسه باشهرهاي همجوار نسبتا خوب كار كرده  هر چند مشلات مالي گريبانگير همه شهرهاست  وبايد درامد هاي شهرداري توسط شهروندان تامين شود .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.